KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771499
nr 1277 1499
Ronald de Wolfe
(f. 1920), Storbritannien
Oljemålning, Vid kanalen. Signerad. Olja på duk, 38x46 cm
Kondition: lagad
Ronald de Wolfe, född i London 1920, målare, tecknare och skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:35:03
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Ronald de Wolfe
Läs mer om Ronald de Wolfe